Adherits
Criteris de recerca
Tipus d'Entitat:
Categoria de l'Entitat:
Nom de l'entitat:
Nom de l'Entitat
Tipus
Categoria
Contacte Accions
AGROTÈCNICA DEL SEGRIÀ
DEMANDANT
Empresa Privada
Miquel Robert
miquelrobert@agrotecnicadelsegria.com
687473450
Detall    
ABACUS, S.C.C.L.
OFERENT
Distribuïdor
Jordi Gabarró
jordi.gabarro@abacus.coop
932388662 (ext.9012)
Detall    
ACANTO INSTALACIONES Y MO
DEMANDANT
Empresa Privada
Dani Pico Nogueron
dpicon@acanto.es
915718646
Detall    
ACEFAT, AIE
DEMANDANT
Altres
Susana Pascual García
spascual@acefat.com
934156613
Detall    
ACENTIA INSTALACIONES Y S
DEMANDANT
Empresa Privada
Angel Gonzalo Lázaro
angel.gonzalo@acentia.es
916611214
Detall    
ACSA. OBRAS E INFRAESTRUCTURAS
DEMANDANT
Empresa Privada
Francisco Moral Fererr
francisco.moral@acsa.es
934463850
Detall    
ADEC GLOBAL, S.L.
OFERENT
Fabricant
Felix Pedroso García
felix@adecglobal.cat
930027278
Detall    
AGROVIVER
OFERENT
Fabricant i Distribuïdor
Meritxell Torrentó Boix
meritxell@agroviver.com
938390433
Detall    
AGÈNCIA RESIDUS CATALUNYA
DEMANDANT
Administració Pública
Joaquim Adin Carreras
qadin@gencat.cat
935673300
Detall    
AIGÜES DE BARCELONA S.A.
DEMANDANT
Empresa Privada
Àngel Güell Miró
aguellmiro@agbar.es
933422496
Detall    
AIRVA S.L.
OFERENT
Fabricant
Robert Rosell Pagès
info@excavacionsrosell.com
972860536
Detall    
AJUNTAMENT D'AGRAMUNT
DEMANDANT
Administració Pública
Bibiana Romero
bibiana@agramunt.cat
973390057
Detall    
AJUNTAMENT D'ESPARREGUERA
DEMANDANT
Administració Pública
Lídia Quevedo Dalmau
quevedodl@esparreguera.cat
937771801
Detall    
AJUNTAMENT D'OLESA DE MONTSERRAT
DEMANDANT
Administració Pública
Pedro Chumbo Domingo
chumbodp@olesam.cat
937780050
Detall    
AJUNTAMENT DE BADALONA
DEMANDANT
Administració Pública
Josep Anton Montes Carretero
jmontes@badalona.cat
934832768
Detall    
AJUNTAMENT DE BELLPUIG
DEMANDANT
Administració Pública
Núria Pons Valls
obres@bellpuig.cat
973320408
Detall    
AJUNTAMENT DE CANYELLES
DEMANDANT
Administració Pública
Daniel Vidal Martínez
vidalmd@canyelles.cat
938973011
Detall    
AJUNTAMENT DE CARME
DEMANDANT
Administració Pública
Lluís Esteve
carme@diba.cat
938080051
Detall    
AJUNTAMENT DE CASTELLBISBAL
DEMANDANT
Administració Pública
Jacinto Torres Macias
jacinto.torres@castellbisbal.cat
937720225
Detall    
AJUNTAMENT DE CORBERA DE LLOBREGAT
DEMANDANT
Administració Pública
Sandra Marín
smarin@corberadellobregat.cat
936500211
Detall    
Pàgina: 1 de 11 Següent Última